Commissieleden

Hieronder worden de commissieleden aan u voorgesteld. Op hun Linkedin-profiel vindt u meer informatie. Als u vragen heeft aan één van onze commissieleden dan kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier.

drs. H.W. te Beest Voorzitter Benoemingsperiode 01-05-2017 tot 01-05-2022

Na het neerleggen van zijn functie als vice-voorzitter van het College van Bestuur van de Universiteit van Leiden vervult Te Beest nu verschillende toezichthoudende functies in het publieke domein.

mevrouw drs. E. van Caspel RA Vicevoorzitter Benoemingsperiode 01-01-2015 tot 01-01-2020

Van Caspel werkt bij PwC Assurance National Office als Senior Manager.

M. van Giessen AA Commissielid Benoemingsperiode 01-10-2017 tot 01-10-2022

Van Giessen is accountant bij en directeur-grootaandeelhouder van IJburg Accountants & Adviseurs B.V. Verder is van Giessen lid van het dagelijks bestuur en plaats vervangend Compliance Officer van Stichting Audit Only.

mevrouw A.M. Janssen AA MFSME Commissielid Benoemingsperiode 01-09-2014 tot 01-09-2019

Janssen werkt bij BDO Accountants & Adviseurs als Senior Accountant.

H.D. Rijkse AA Commissielid Benoemingsperiode 01-10-2016 tot 01-10-2021

Rijkse is partner en voorzitter van het bestuur van de maatschap “Rijkse accountants & adviseurs” (middels BV).

prof. dr. E.H.J. Vaassen RA Commissielid Benoemingsperiode 01-01-2015 tot 01-01-2020

Vaassen is hoogleraar Accountancy aan Tilburg University en hoogleraar ICAIS aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam.

prof. dr. R.G.A. Vergoossen RA Commissielid Benoemingsperiode 01-10-2011 tot 01-10-2021

Vergoossen is zowel hoogleraar International Financial Accounting aan Maastricht University als hoogleraar Externe Verslaggeving aan Nyenrode Business Universiteit.